• Yeni Kız
Pontiac'a Özel Modeller için Çeviklik Otomobil Parçaları HVAC Isıtıcı Çekirdeği

Pontiac'a Özel Modeller için Çeviklik Otomobil Parçaları HVAC Isıtıcı Çekirdeği

Ürün Puanı:
₺ 0.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yeterli ısı, aracınıza yalnızca iyi tasarlanmış ısıtıcı çekirdeklerinden sağlanabilir. Agility Auto Parts, OE spesifikasyonlarını karşılayan veya aşan üstün kaliteli parçalardan tasarlanmış ve üretilmiş eksiksiz bir otomotiv Isıtıcı Çekirdeği serisi sunar. Tüm Kuzey Amerika araç uygulamalarının% 94'ünden fazlasını kapsayan her Çeviklik ısıtıcı çekirdeği, kolay kurulum ve uygun işlev sağlamak için gerçek araç HVAC ısıtıcı modülünde test edilmiştir. Çeviklik, tasarlanan dünyadaki her ısıtıcı stilini sunar. Çeviklik, tüm Kuzey Amerika araç uygulamalarının% 94'ünü kapsayan eksiksiz bir otomotiv ısıtıcı serisi sunar. Çeviklik, en son kanatçık ve boru teknolojisi ve maksimum kullanılabilirlik için tasarım standardizasyonu gibi gelişmiş tasarım özelliklerini kullanarak artan termal performans ve korozyona karşı direnç dahil olmak üzere çeşitli şekillerde değer sağlar. Agility, OE spesifikasyonlarını karşılayan veya aşan sertifikalı ısıtıcılar sunar ve tüm donanımlar gerçek aracın HVAC ısıtıcı modülünde kontrol edilir ve bu nedenle "Açılır Kapanır" için kutudan çıkmaya hazırdır. Çeviklik ısıtıcıları ISO TS16949 kalite sistemleri altında tasarlanmış ve üretilmiştir ve% 100 sızıntı testine tabi tutulmuştur. İnşaat - V Hücresi. Çekirdek Malzeme - Bakır Pirinç. Çekirdek Boyutları - 11,25 x 6,375 x 2,50 (inç). Uygun uyum, Kolay Kurulum için tasarlanmıştır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

HVAC ısıtıcı çekirdeği

₺ 1.67

OSC Premium Yeni Otomotiv Isıtıcı Çekirdekleri, Orijinal Ekipmanın şekline ve işlevine göre tasarlanmıştır Osc'nin ısıtıcı çekirdekleri teknik olarak gelişmiştir ve birinci

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.