• Yeni Kız
Hiper Sert 1.5inç. Sert Macun Bıçağı

Hiper Sert 1.5inç. Sert Macun Bıçağı

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bir sonraki DIY ev onarım projeniz için Hyper Tough 1.5 "Sert Macun Bıçağını kullanın. Dayanıklı malzemeler ve kullanımı kolay bir tasarım, bu aracı görevinizi kaliteyle tamamlayacak kadar sağlam hale getirmek için bir araya gelir. Bu Hiper Sert macun bıçağı paslanmaya dayanıklı metalden yapılmıştır ve yüksek etkinlik için keskin kenarlı sert bir bıçağa sahiptir. Yumuşak bir kavrama kolu, özellikle daha uzun projeler veya görevler sırasında ellerinizi rahat tutmanıza yardımcı olur. Kullanılmadığı zaman kolay asmak için sapın üst kısmında bir delik vardır. Hiper Sert 1.5 "Sert Macun Bıçağı : 1.5" sert bıçak. Yumuşak kavrama kontur kolu. Keskin kenar. Depolama için asmak için delik. Stressiz kullanım. Paslanmaya karşı dayanıklıdır. Çekiç ucu. Kullanımı kolay. Hiper Sert metal macun bıçağı dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hiper Sert Yıkım Barı

₺ 2.67

Hyper Tough 18 inç Yıkım Çubuğu, bir ucunda meraklı ve kaldırma için açılı bir keski ile hem yıkım hem de inşaat projeleri için ideal bir araçtır ve diğer ucu çivi çekmek

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.