• Yeni Kız
36 Gidonlu 1. Trambolinim, Mavi

36 Gidonlu 1. Trambolinim, Mavi

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

36 inçlik My First Trambolin, küçük çocuklar için mükemmel boyuttadır ve onlar için saatlerce eğlence sağlayacaktır. Yastıklı gidon, zıplamayı öğrenirken ekstra güvenlik sağlar, ancak istenirse daha ileri eğitim veya kolay saklama için daha sonra çıkarılabilir. Sıçrama kalitesi daha büyük bir trambolin gibidir, çünkü ilk Trambolinim elastik bantlar yerine PP atlama matı malzemesi ve çinko kaplı çelik yaylar kullanır. Aslında, maksimum kullanıcı ağırlığı 200 pound'dur. İlk Trambolinim çocuklar için yapılmış ancak yetişkinler tarafından fitness eğitimi için de kullanılabilir. Kolayca taşınabilir, bu trambolin iç veya dış mekanlarda kullanılabilir. İlk 36 inç ile biraz eğlenmeye başlayın Trampoline.My First Trambolin, 3 ila 8 yaş kategorisinde en tanınmış markalardan biridir. Güvenlik öncelikli odak noktamız olduğundan, ürünlerimizde yalnızca yüksek kaliteli, test edilmiş malzemeler kullanıyoruz. Tüm ürünler ASTM Güvenlik Standartlarını karşılar veya aşar. 36 "Gidonlu 1. Trambolinim, Mavi : 1. Trambolinim, yumuşak bir sıçrama sağlamak için daha ucuz elastik bantlar yerine çelik yaylar kullanıyor. Çocuklar için üretilmiştir (3 yaş üstü) ancak yetişkinler için yeterince güçlüdür. Maksimum kullanıcı ağırlığı 200 lbs'dir. Kolayca taşınabilir olduğu için iç veya dış mekanlarda kullanılabilir. Zeminlerin zarar görmesini önlemek için bacaklarda lastik kapaklar bulunur ve UV ışınlarına dayanıklıdır. Gidon küçük çocuklar için stabilite sağlar, ancak kolay saklama için çıkarılabilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Herriman Opoly Masa Oyunu

₺ 3.00

BÜYÜK HERRİMAN ŞEHRİ HAKKINDA NASIL BİR OYUN YAPARSINIZ? Her şeyi dahil etmek imkansız olsa da, elimizden gelen HERRİMAN'I bu kutuya sıkıştırdık Açık hava maceraları, aile a

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.