• Yeni Kız
Ozark Trail Şişme Havuz Şehriye, Portakal, WLM 800967

Ozark Trail Şişme Havuz Şehriye, Portakal, WLM 800967

Ürün Puanı:
₺ 55.54

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bir sonraki göl ziyaretinizde bir patlama yaşayın ve Ozark Trail Şişme Havuz Eriştesinde sürekli ayakta kalırken harika açık havada güzel havanın tadını çıkarın. Bu kullanışlı havuz şamandırası, yüzerken eğilmeyi ve oturmayı ekstra konforlu hale getiren çift konik bir tasarıma sahiptir ve tüm yaz boyunca güneşi içinize çekerken güvenliğinizi sağlamak için sağlam, önceden test edilmiş 8,8 gauge vinil ile üretilmiştir. Havuz eriştesi, sadece birkaç dakika içinde şişirmeyi kolaylaştıran ve bir su kütlesinde bulmayı kolaylaştıran dört parlak renkte mevcut olan bir emniyet valfi ile birlikte gelir. Yaz kamp seanslarınıza hazır olun ve ailedeki herkes için bir Ozark Trail Şişme Havuz Eriştesi aldığınızdan emin olun. Ozark Trail Şişme Havuz Şehriye, Portakal, WLM8 800967 : Şişirilmiş boyut : 54,3 "x 9,1" x 9,1 ". Emniyet valfi. Sağlam önceden test edilmiş vinil. 8.8 ayar vinil. 4 Parlak renk seçeneğinde mevcuttur. İçindekiler : bir şişme şehriye havuz şamandıra.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Bestway - H2OGO

₺ 3.00

H2 OGO!® Şekerli Erişte, havuz gününüzün eksik olduğu tatlı ikramdır Gerçekçi grafikler yumuşak, esnek bir kumaş örtü üzerine basılırken, içi yüzer köpükten yapılmı�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.