• Yeni Kız
Omuz Üstü Gençlerin Sınırı Yok

Omuz Üstü Gençlerin Sınırı Yok

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kadınsı, modaya uygun ve tamamen muhteşem! No Boundaries'in Omuz Dışı Üst kısmının giyilmesi kolaydır ve güneşli gün gezileri için mükemmeldir. Çiçek baskılı kırışık örgüden yapılmış bu üst kısımda ayrıca tığ işi kesilmiş bir fırfır ve mükemmel uyum için ayarlanabilir kayışlar bulunur. Bu çok yönlü üst kısımda gündüzden geceye en kolay geçiş için şorttan kot pantolona geçin. Münhasıran . Malzeme : % 97 Polyester /% 3 Spandeks. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 5’10 ”ve M beden giyiyor. Boyun çizgisi : Omuz dışı boyun çizgisi. Kapatma : Kazak tarzı. Kollu : Ayarlanabilir omuz askıları. Cepler : Yok. Özellikler : Tığ işi kesilmiş fırfır etek; allover dantel. Sınır Tanımayan Gençler için Omuzdan Dantelli Üst.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

SINIRLAR MENDİL ÜSTÜ

₺ 3.00

Güneşli gün sansasyonel No Boundaries'in mendil etek ucu, şort, kot pantolon veya etek için mükemmel bir ortaktır Münhasıran Model 5'10 "ve M beden giyiyor...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.