• Yeni Kız
Sınır Yok Erkek ve Büyük Erkek Kadife Kargo Şortları, 5 kata kadar Bedenler

Sınır Yok Erkek ve Büyük Erkek Kadife Kargo Şortları, 5 kata kadar Bedenler

Ürün Puanı:
₺ 2.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Giyimi kolay görünüme rahat bir hava katan, enzimle yıkanmış yumuşak bir kumaştan üretilen bu Sınırsız Kadife Şortlarla trend olun ve tam rahatlık içinde olun. Bol miktarda cep, hareket halindeyken saklanmayı bir esinti haline getirir. Onları klasik bir grafik tişört veya kapüşonla eşleştirin ve günü şık bir şekilde geçirmeye hazırsınız. Münhasıran . Malzeme : % 100 Pamuk. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 6’1 ”dir ve M beden giymektedir. Yükselme ve İç Dikiş : Orta yükselme; uyluğun ortasına vurur. Kapatma : İpli elastik bel ile çekme. Cepler : 2 ön eğik cep, 1 arka şerit cep ve 2 yan kargo geçmeli cep, temelleri tutar. Özellikler : Yumuşaklık için enzim yıkanır. Sınır Tanımayan Erkek ve Büyük Erkek Kadife Kargo Şortları.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Sınır Yok Erkek Koşu Şortu

₺ 33.96

Güzel buluş! Görev dışı görünümünüz, Sınır Tanımayan Erkekler için bu Koşu Şortlarıyla tamamlandı Klasik çekme stili, elastikleştirilmiş bir bele ve ayarlanabilir bir o

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.