• Yeni Kız
Gurme Starfrit Retro Mekanik Mutfak Terazisi

Gurme Starfrit Retro Mekanik Mutfak Terazisi

Ürün Puanı:
₺ 33.90

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Starfrit'in bu Gurme Retro Mekanik Mutfak Terazisi, çıkarılabilir paslanmaz çelik kaseli çelik konstrüksiyonun harika bir öğesidir. Ayrıca ölçeğin üstünde kalibrasyon düğmesi bulunur.Büyük bir fırıncı olmanın sırrı hassas ölçüm ise, o zaman bir ölçek bir zorunluluktur. Starfrit Gourmet'in bu güzel, Retro Mekanik Mutfak Terazisi 11 kiloluk cömert bir kapasiteye sahip ve 1 onsluk artışlarla ağırlığında. Karıştırıp ölçebileceğiniz güzel bir paslanmaz çelik kase ile birlikte gelir ve kolay temizlik için çıkarılabilir. Gıda Terazileri için mükemmel bir seçimdir.Starfrit'in Retro Mekanik Mutfak Terazisinden Gurme Starfrit'in Retro Mekanik Mutfak Terazisinden Gurme.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Soehnle Sayfa Evrimi Siyah

₺ 65.88

Sayfa Evrimi siyahı karakterli bir güzelliktir : zarif, siyah ve sadece 9 mm yüksekliğinde İç mekanı, bu ana parçayı mümkün kılan en yenilikçi teknolojiyle ikna ediyor...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.