• Yeni Kız
Raybestos R-Line Disk Fren Donanım Kiti, H15941A

Raybestos R-Line Disk Fren Donanım Kiti, H15941A

Ürün Puanı:
₺ 161.70

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Fren işleri söz konusu olduğunda, fren donanımı genellikle en çok gözden kaçan bileşendir. Aşınmış fren donanımı istenmeyen gürültüye, erken fren aşınmasına ve fren sürtünmesine neden olabilir. Dayanıklı, güvenilir fren donanımı, başarılı bir fren işi ve güvenli, sessiz ve sorunsuz bir performans için gereklidir. Raybestos R-Line fren donanımı, form, uyum ve işlev açısından kesin özelliklere göre üretilmiştir. Profesyonel sınıf donanımımız, OE spesifikasyonlarına veya daha iyisine uygun malzemeler kullanır. Raybestos R-Line fren donanımını kullanarak fren işinizin ilk kez başarılı olduğundan emin olun. Raybestos R-Line Disk Fren Donanım Kiti : OE formunda, uyumunda ve işlevinde kesin özelliklere göre üretilmiştir. OE performansını karşılayan veya aşan birinci sınıf malzemelerle üretilmiştir. Sessiz, pürüzsüz ve güvenli frenlemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aşırı koşullar altında dayanıklılık ve güvenilirliği karşılamak üzere tasarlanmış ve test edilmiştir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

-Hat Tekerleği Silindir Kabı

₺ 457.78

Raybestos® RLine tekerlek silindiri yedek parçaları, sürücülere yeni bir kontrol ve güven düzeyi sunar Raybestos® yüksek kaliteli hidrolik parçalar, uzun hizmet ömrü ve gönül

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.