• Yeni Kız
-Hat Donanımı seçime uyar: 2017- DODGE şarj cihazı, 2017- DODGE CHALLENGER

-Hat Donanımı seçime uyar: 2017- DODGE şarj cihazı, 2017- DODGE CHALLENGER

Ürün Puanı:
₺ 299.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Fren işleri söz konusu olduğunda, fren donanımı genellikle en çok gözden kaçan bileşendir. Aşınmış fren donanımı istenmeyen gürültüye, erken fren aşınmasına ve fren sürtünmesine neden olabilir. Başarılı bir fren işi için dayanıklı, güvenilir fren donanımı şarttır. R-Line fren donanımını kullanarak fren işinizin ilk kez başarılı olduğundan emin olun. * OE formunda, uyumunda ve işlevinde kesin özelliklere göre üretilmiştir * OE performansını karşılayan veya aşan birinci sınıf malzemelerle üretilmiştir * Sessiz, pürüzsüz ve güvenli frenlemeye yardımcı olmak için üretilmiştir • Aşırı koşullar altında dayanıklılık ve güvenilirliği karşılamak için tasarlanmış ve test edilmiştir * Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

-Hat Tekerlek Silindiri Botu

₺ 468.00

Raybestos® RLine tekerlek silindiri yedek parçaları, sürücülere yeni bir kontrol ve güven düzeyi sunar Raybestos® yüksek kaliteli hidrolik parçalar, uzun hizmet ömrü ve gönül

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.