• Yeni Kız
Güç Durdurma Ön ve Arka Seramik Fren Balatası ve Delinmiş ve Oluklu Rotor Kiti K BMW Z4'e Uyar

Güç Durdurma Ön ve Arka Seramik Fren Balatası ve Delinmiş ve Oluklu Rotor Kiti K BMW Z4'e Uyar

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Power Stop Seramik Fren Balatası ve Delinmiş ve Oluklu Rotor Kiti Power Stop Z23 Evolution Sport Fren Yükseltme Kiti, günlük sürücünüzün fren gücünü artırmayı basit ve uygun maliyetli hale getirir. Bu Güç Durdurma kiti, stok fren sisteminize göre düşük tozsuz ve gürültüsüz bir yükseltme sağlamak üzere tasarlanmıştır. Power Stop Z23 fren yükseltme kiti, ihtiyacınız olan her şeyi dahil ederek fren işinizi tamamlamanızı kolaylaştırır : mükemmel şekilde eşleşen delinmiş ve oluklu rotorlar, Z23 Evolution Sport karbon fiber seramik fren balataları, yükseltilmiş donanım ve yüksek performanslı yağlayıcı. Düşük tozlu seramik formül fren balataları, bileşiği güçlendirmek için karbon fiberlerle güçlendirilmiştir. Tozsuz, gürültüsüzdürler ve günlük sürülebilirlikten ödün vermeden size daha fazla fren gücü sağlarlar. Rotorlar, sıkı OE toleranslarına sahip en iyi G3000 metalurjisi kullanılarak dökülür - bu da onları herhangi bir değişiklik yapmaya gerek kalmadan mükemmel, cıvatalı bir yükseltme haline getirir. Hassas delme delikleri, rotorun maksimum soğutulmasını sağlar. Bu, aşırı çalışma koşullarında frenlerinizin sıcaklığını düşürür. Yuvarlatılmış yuvalar, güvenli ve düzgün frenleme için rotor yüzeyinde net bir temas yaması tutarak herhangi bir gazı veya kalıntıyı silmeye yardımcı olur. Tüm delinmiş ve oluklu rotorlara Gümüş Çinko Dikromat kaplama uygulanır, sadece tekerleklerinizin arkasında harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda pas ve korozyonu önlemeye yardımcı olurlar. Power Stop'un Z23 Evolution Sport fren kiti ile frenlerinizi doğru yapın. Güç Durdurma Ön ve Arka Seramik Fren Balatası ve Delinmiş ve Oluklu Rotor Kiti K873.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Disk Fren Balatası Seti

₺ 1.33

Bendix Premium Copper Free, Kuzey Amerika'daki CopperFree Girişimine bağlı fren balataları ve pabuçların eksiksiz bir teklifidir Disk Fren Balatası Seti Seçime Uyar : 20132019 NİSSA

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.