• Yeni Kız
Brinley Şirketi. Kadın Bağcıklı Espadrille Spor Ayakkabı

Brinley Şirketi. Kadın Bağcıklı Espadrille Spor Ayakkabı

Ürün Puanı:
₺ 65.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Hiçbir şey espadrille spor ayakkabı gibi rahatlık ve stil söylemez. Brinley Co'nun Ruana'sı, suni deri üst kısmında lazerle kesilmiş bir tasarım ve ayakkabının kenarında kamçı vurgusu gibi sevmekten başka sevemeyeceğiniz benzersiz detaylara sahip. Yastıklı iç taban ve bağcıklı tasarımıyla gün boyu rahat ve modaya uygun olacaksınız. Topuk Yüksekliği : 1 1/2 inç. Topuk Tipi : Taban. Platform Yüksekliği : 1 inç. Ayakkabı Genişliği : Orta. Astar : Suni Deri. Üst Malzeme : Suni Deri. Dış taban Malzemesi : Sentetik. Ayaklık : Yastıklı. Tüm ölçümler yaklaşıktır ve 6 beden kullanılarak alınmıştır. Ölçümlerin boyuta göre biraz değişebileceğini lütfen unutmayın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Bayan Espadrille Slip-on Düz

₺ 1.67

Sahip olabileceğiniz en hafif ve rahat ayakkabı burada! Brinley Co.'nun Lamia dairesi hafızalı köpük konfor serimizin bir parçası olan sevimli bir kanvas dairedir ve espadril kaplama

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.