• Yeni Kız
Ücretsiz Montaj Erkek Kısa Kollu Çizgili Tişört, 2'li Paket, 4-18 Beden

Ücretsiz Montaj Erkek Kısa Kollu Çizgili Tişört, 2'li Paket, 4-18 Beden

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Güne bu inanılmaz nervürlü yuvarlak yakalı tişörtlerle şık bir şekilde başlayın. Free Assembly'nin Çizgili Tişörtleri, çeşitli eğlenceli renklerde yumuşak, serin% 100 pamuktan üretilmiştir. Bu yuvarlak yakalı kısa kollu tişörtleri Kargo Pantolonumuz veya Dimi Yorgunluklarımızla karıştırın ve eşleştirin. Rahat oturan tişörtler okul veya oyun için ekstra rahattır. Sonsuz stil seçenekleri için bu havalı çizgili yuvarlak yakalı tişörtleri, kot pantolonlarından ve koşucularından herhangi biriyle giyin. Münhasıran . Malzeme : % 100 Pamuk. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Set şunları içerir : İki tişört. Uygun : Rahat. Yaka : Nervürlü mürettebat boynu. Kapatma : Kazak tarzı. Kollu : Kısa kollu. Cepler : Bir göğüs cebi. Özellikler : Allover şerit baskı. Ücretsiz Montajdan Erkekler için pamuklu Ekip boyun Tişörtleri.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Süper Mario Bros Erkek Klasik

₺ 0.67

Klasik bir Super Mario Bros Tişörtü günlük tarzını daha da harika kılıyor Nihai gündelik görünüm için bu uzun kollu Nintendo grafik tişörtünü soğuk bir günde kot pantolon

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.