• Yeni Kız
Oyuncak Hikayesi Pizza Planet Erkek Grafik Tees Kısa Kollu, 2'li Paket, 6-20 Beden

Oyuncak Hikayesi Pizza Planet Erkek Grafik Tees Kısa Kollu, 2'li Paket, 6-20 Beden

Ürün Puanı:
₺ 59.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Küçük çocuğunuz eğlenceli bir güne hazır ve en sevdiği oyuncaklarla oynuyor — Oyuncak Hikayesinden yeşil Uzaylılar. Bu sevimli Oyuncak hikayesi T-shirt Seti, Pizza Gezegeni pençe makinesinden küçük yeşil uzaylıların harika sanat eserlerini içeren iki kısa kollu tişört içerir. Şık ve yumuşak olan bu Disney Pixar Tişört seti, rahat bir macera günü için pamuk karışımından üretilmiştir. Malzeme : % 60 Pamuk /% 40 Polyester. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Set içerir : 2 tees. Uygun : Rahat. Yaka : Mürettebat boynu. Kapatma : Kazak tarzı. Kollu : Kısa. Cepler : Yok. Özellikler : Mürettebat boynu; önde kontrast grafik baskı. © Disney / Pixar, Tüm Hakları Saklıdır. Erkek Çocuk Oyuncak Hikayesi Pizza Gezegeni Tişörtleri.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Çocuklar 6. oz. Kaslı-T

₺ 61.98

6.1 oz.,% 100 ringspun pamukçift iğneli dikişli düz yaka, kollar ve alt ete Komuzdan omuza bantlamacpsıa izleme etiketi uyumlu etiketsiz boyun etiketi Hanes Boys 6.1 oz...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.