• Yeni Kız
Gerber Baby and Toddler Boy'dan Modern Anlar Fransız Havlu Şort, 3'lü Paket, 12M-5T Bedenler

Gerber Baby and Toddler Boy'dan Modern Anlar Fransız Havlu Şort, 3'lü Paket, 12M-5T Bedenler

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Modern Moments by Gerber Yürümeye Başlayan Çocuk Şortları, havalandırma, rahatlık ve dayanıklılık sağlayan yumuşak pamuklu ve yüksek kaliteli karışımlı pamuklu kumaşlardan yapılmıştır. Zararlı maddeler konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için temel ihtiyaçlarımızı OEKO-TEX tarafından STANDARD 100 ile bağımsız olarak sertifikalandırdık. Bu pakette kamuflaj ve deniz otu renk şemalarında üç çift erkek çocuk şortu bulunmaktadır. Gerber Baby Boy & Toddler Boy'dan Modern Anlar Fransız Havlu Şort, 3'lü Paket, 12 M-5 T. Üç çift şort içerir. Kolay açma / kapama ve sahte büzme ipi için yumuşak elastik bel bandına sahiptir. Koordine eden Modern Anlar koşucularımız, kapüşonlularımız ve tişörtlerimizle karıştırmak ve eşleştirmek için mükemmeldir. Bir çift kamuflaj, bir çift katı deniz otu, bir çift katı asfalt siyahı. Hayatınızdaki özel bebeğe veya yürümeye başlayan çocuğa düşünceli bir hediye olarak verin!. OEKO-TEX Sertifika Numarası : OEKO-TEX # 19 tarafından STANDART 100.HİN.83624 HOHENSTEİN HTTI tr.oeko- /standart100. Kumaş : % 100 pamuklu Fransız havlu. Makine yıkama / kuru takla. İthal.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Lee Erkekler Batı Kargo Kısa

₺ 1.33

Stil, uyum ve fonksiyonun mükemmel birleşimi olan Lee'nin bu Batı Kargo Şortları, her gardırop için olmazsa olmazlardan Ekstra esneme ve hareket kolaylığı için spandeks dokunuşuy

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.