• Yeni Kız
George içeri girdi. Düz Ön Şort

George içeri girdi. Düz Ön Şort

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

George Erkek Düz Ön Kısa : % 98 pamuk,% 2 spandex Stretch dimi imalaterkek şortutam düğmeli öndüğme önü ve fermuar fly Two ön cepleriki arka düğme welt ceplerikemer halkalarıçeşitli stillerde mevcutmakine soğuk yıkayın, benzer renklerle yıkayın, gerektiğinde sadece klorsuz ağartıcı kullanın, kuru takla atın düşük, orta ütü yapın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın, çamaşır makinesinde yıkayın kuru temizleme değil Rahat, sağlam ve işlevsel olan George Erkek Düz Ön Şortları, sıcak hava gardırobunuza vazgeçilmez bir ektir. Esneme için bir miktar spandeks içeren yumuşak ama dayanıklı% 98 pamuklu dimi kumaştan yapılmıştır ve yürüyüşe çıkarken, arkadaşlarınızla takılırken veya evde uzanırken sizi özgürce hareket ettirmeye devam edecektir. Dört kullanışlı cep, telefonunuz, cüzdanınız, anahtarlarınız ve aksesuarlarınız için saklama alanı sağlarken, düz ön kısım şık bir siluet oluşturur. Klasik, gündelik ve havalı George'un erkek stilleri günlük anlar ve gün boyu kullanım için üretilmiştir. İş günlerinden hafta sonlarına kadar kendin olmana izin veren parçalar halinde rahatlayabilirsin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Lee Erkekler Batı Kargo Kısa

₺ 1.33

Stil, uyum ve fonksiyonun mükemmel birleşimi olan Lee'nin bu Batı Kargo Şortları, her gardırop için olmazsa olmazlardan Ekstra esneme ve hareket kolaylığı için spandeks dokunuşuy

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.