• Yeni Kız
Erkek Siyah Tungsten Kahverengi Camo Merkezi Düğün Band-erkek Yüzük

Erkek Siyah Tungsten Kahverengi Camo Merkezi Düğün Band-erkek Yüzük

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Eğimli kenarlara ve koyu siyah iyon kaplamaya sahip bu 8 mm'lik bant, sağlam zarafetin ve modern tarzın mükemmel bir birleşimidir. Bu olağanüstü erkek yüzüğü sadece bağlılığınızı sembolize etmekle kalmaz, aynı zamanda kendine özgü kahverengi kamuflaj merkezi, dayanıklı siyah tungsten yapısı ve onu günlük kullanım için mükemmel kılan rahat bir tasarımla benzersiz kişiliğinizi yansıtır. Erkek Siyah Tungsten Kahverengi Woods Camo Center 8 MM Alyans - Erkek Yüzük Dünyevi bir merkeze ve eğimli kenarlara sahip, rahat oturan siyah iyon kaplamalı tungsten bant. Takı Kaplama/Kaplama : Cilalı, Siyah iyon kaplama. Boyutlar (Genişlik) : 8 mm. Yumuşak, kadifemsi bir hediye kesesinde paketlenmiştir. İthal. . ALTERNATİF METALLER Erkek takıları son zamanlarda alternatif metalleri içerecek şekilde genişledi tungsten, paslanmaz çelik, kobalt, titanyum, ve tantal. Bu modern metaller, geleneksel altın ve gümüşten daha uygun fiyatlı ve daha dayanıklıdır ve kişisel zevke uygun bir dizi özelliğe sahiptir. Geleneksel takılardan uzaklaşan alternatif metaller, tüketicilerin bireyselliğini teşvik eder ve her yaşam tarzı için iyi seçenekler sunar. TUNGSTEN karbür Tungsten karbür, aşırı sertliği ve dayanıklılığı nedeniyle alternatif bir mücevher metali olarak popülerlik kazanmaktadır. Endüstriyel ve ultra erkeksi çekiciliği ile tungsten karbür, ucuz bir bütçeyle çağdaş stiller arayan erkekler için mükemmel bir seçimdir. Tungsten takılar, altın ve gümüş gibi değerli metallere kıyasla ucuz olduğu için para için büyük bir değere sahiptir, ancak çok daha fazla güç, dayanıklılık ve uzun vadeli işlevselliğe sahiptir. Tungsten karbür en çok modern erkek alyanslarında ve bileziklerinde görülür. Kişinin parmaklarına veya bileklerine parlak ve ağır oturur ve çizilmeye ve kararmaya karşı dayanıklıdır. HEDİYE FİKRİ Herhangi bir vesileyle zamansız bir yüzük, bilezik, kolye veya aksesuarlarımızdan herhangi birini sunun. En iyi hediyelerinizi doğum günü, yıldönümü, düğün, mezuniyet ve Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Şükran Günü ve Arkadaş Günü, Noel ve Aralık tatilleri gibi tatillere hazırlayın. Sadece - çünkü hediyeler de bugünün trendi. Bakım Temizlemek için yumuşak bir bezle silin. Ev kimyasallarına maruz bırakmayın. Çizilmeyi önlemek için diğer metaller ve değerli taşlarla temastan kaçının. GÜVENLİK Alternatif metal ve değerli metal takılar, acil durumlarda doğru aletlerle güvenle çıkarılabilir. Acil durumlarda lütfen yerel hastanenize veya itfaiyenize başvurun.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Erkek Siyah Tungsten Alyans

₺ 76.00

Parmaklarınıza taktığınız aksesuarların, saten ve yüksek cilalı bir yüzeye sahip bu erkek siyah tungsten bandıyla ağırbaşlı tarz kişiliğinizi yansıttığından emin olun Uz

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.