• Yeni Kız
Atletik İşler Erkek ve Büyük Erkek Raglan Kollu Sweatshirt, 5XL Bedene kadar

Atletik İşler Erkek ve Büyük Erkek Raglan Kollu Sweatshirt, 5XL Bedene kadar

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yumuşak dokunuşlu Fransız havludan yapılmış geleneksel atletik kesimli mükemmel sweatshirt. Raglan kollu günlük kullanım için tam bir doğal hareket aralığı sağlar. Bu temel sweatshirt, her mevsim dayanıklı Fransız Havludan yapılmıştır. Uzun süre dayanacak ve bunu yaparken iyi görünecek şekilde yapılmıştır. Uzun Kollu Fransız Havlu Sweatshirt. Gövde : % 96 Polyester,% 4 Spandeks Fitilli Fransız Havlu. Kaburga : % 100 Polyester. Nem emici. Kanguru cebi. Yumuşak dokunuşlu imalat. Rahat uyum. Boyut olarak mevcuttur : S-5 XL. Makinede soğuk yıkayın, benzer renklerle yıkayın. Yumuşatıcılar kullanmayın, gerektiğinde sadece klorsuz ağartıcı kullanın. Düşük kuru takla. Gerekirse düşük demir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

HOUSTON ASTROS

₺ 1.33

M12 S2414 M HOUSTON ASTROS M Fanatikler tarafından Fan Mağazasında 35 doların üzerindeki siparişlerde ücretsiz gönderim Resmi lisanslı İthal Sıkıntılı ekran baskı grafikleri M

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.