• Yeni Kız
Denim Bay Yürüyor Boy Patchwork Kadife Ceket ve pantolon seti, 2 Parça, Boyutları 2 T-5 T

Denim Bay Yürüyor Boy Patchwork Kadife Ceket ve pantolon seti, 2 Parça, Boyutları 2 T-5 T

Ürün Puanı:
₺ 49.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Denim Körfezi'nden gelen bu Ceket ve Pantolon Seti ile eşsiz stil anlayışını sergileyin. Klasik kot ceket, patchwork desenli ve bantlı bir bel ile yumuşak kadife olarak güncellenir ve yükseltilir. Kolay açılan pantolonlarla eşleştirildiğinde, tişörtlerle rahat giyebileceği veya düğmeli daha şık giyebileceği anında bir araya getirilmiş bir görünümdür. Malzeme : % 97 Pamuk /% 3 Spandex. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Set içerir : 1 ceket ve 1 çift pantolon. Ceket özellikleri : Yumuşak kadife kumaş; rahat uyum; nokta yaka; 4 düğmeli kapatma; düğme manşetli uzun kollu; 2 ön kapak cebi; bantlı bel; allover deseni. Pantolon özellikleri : Yumuşak kadife kumaş; rahat uyum; elastik bel ile pull-on; 2 ön cepler; allover desen. Denim Körfezi'nden Yürümeye Başlayan Çocuk Patchwork Kadife Ceket ve Pantolon Seti.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

George Erkek Kot Ceket

₺ 119.98

Jean ceket : mevsimsiz bir elyaf ve her zaman çok havalı Bir gece dışarıda sıcak kalmak için George'un bu düğmeli kot ceketini alın veya modern ve rahat bir görünüm için en sev

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.