• Yeni Kız
Sınır Yok Erkek ve Büyük Erkek 7 Baskılı Mayo

Sınır Yok Erkek ve Büyük Erkek 7 Baskılı Mayo

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

İster havuz kenarında uzanıyor olun, ister plaj güneşini içinize çekin, Sınır Tanımayan bu havalı mayolarla büyük kazanacaksınız. Bu erkek mayo, ayarlanabilir büzme ipi ile rahat bir elastik bele sahiptir ve çabuk kuruyan bir kumaş ve UPF koruması ile vurgulanır. Münhasıran . Malzeme : Gövde : % 100 Polyester Mikro Dimi; Astar : % 100 Polyester Örgü Astar. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 6’1 ”ve M beden giyiyor. Yükselme ve İç Dikiş : Orta yükselme; 7 "iç dikiş. Kapatma : Ekstra konfor için elastikleştirilmiş bel ile çekme stili. Cepler : 2 yan cepler; geri düğmesi cep essentials tutar. Özellikleri : İpli kravat; allover baskı; örgü astar; çabuk kuruyan; UPF 50 güneş koruma. Sınır Tanımayan Erkek Mayoları.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Bayraklı Erkek Mayoları

₺ 14.00

Bu Erkek Bayrak Mayolarıyla Amerikan gururunuzu gösterin Amerikan bayrağı desenine sahiptirler Bu elastik bel yüzme gövdelerinin önünde ipli bir kapatma ve rahatınız için iki yan

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.