• Yeni Kız
Atletik İşler Erkek ve Büyük Erkek 9 Aktif File Şort, 5XL bedene kadar

Atletik İşler Erkek ve Büyük Erkek 9 Aktif File Şort, 5XL bedene kadar

Ürün Puanı:
₺ 65.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Atletik Çalışmalardan elde edilen bu Aktif Şortlar, egzersiz yapıyor olsanız da ya da sadece takılsanız da rutininizin düzenli bir parçası olacağından emin olabilirsiniz. Rahat, şık ve sizi serin ve kuru tutmanıza yardımcı olacak performans özellikleriyle dolu, gününüzün sakladığı her şey için olmazsa olmazlar. Münhasıran . Malzeme : % 100 Polyester. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 6’1 ”ve M beden giyiyor. Yükselme ve İç Dikiş : Orta yükseliş; 9 "iç dikiş. Kapatma : Elastik bel ile çekme. Cepler : 2 ön dikiş cepleri temelleri tutar. Özellikler : Serin ve kuru kalmanıza yardımcı olmak için Dri-Power nem emici kumaş. Atletik İşlerden Erkek ve Büyük Erkek Aktif Şortları. Çekme stili; ipli elastik bel. Nem fitilini kurutur. Cepleri yanlardan açın. Delikli örgü gövde. % 100 Polyester. Makinede soğuk yıkayın, benzer renklerle yıkayın, gerektiğinde sadece klorsuz ağartıcı kullanın, kuru ortamı, orta ütüyü takla atın, yumuşatıcı kullanmayın. Endonezya'da üretilmiştir. Atletik İşlerden Erkekler için Basketbol Şortu.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Baş Erkek Çekirdek dar şort

₺ 39.96

Kafadan gelen bu Çekirdek Sıkıştırma Şortları, maksimum performans için dörtlülere, kalçalara ve hamstringlere sağlam sıkıştırma sağlayan mükemmel destek ve konfor karış�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.