• Yeni Kız
Erkek Yastıklı Atletik Mürettebat Çorabında Bölge, Paket

Erkek Yastıklı Atletik Mürettebat Çorabında Bölge, Paket

Ürün Puanı:
₺ 23.76

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Deliğe götürün ya da Bölgeden gelen bu rahat yastıklı atletik çoraplarla sahaya tekmeleyin. Yastıklı performans kumaşı ve takılı şekli, gün boyu kullanım için eşsiz ve uzun süreli kullanım konforu sağlar. Güvenilir oturmaları, hem alçak hem de yüksek topuklu spor ayakkabılarda rahat bir deneyim sunar. Siyah, beyaz ve gri renkler, günün kıyafetinizle koordine etmek için işleri değiştirmenize izin verecektir. Bu kullanışlı 5'li paketle bu mürettebat boyu atletik çorapları stoklayın ve dayanıklı ve rahat çorapların tadını çıkarın. 10 -13 ebatlarında mevcuttur. Erkek Yastıklı Atletik Mürettebat Çorabında Bölge, 5'li Paket : % 97 polyester,% 3 spandeks. Erkek çorapları . Mürettebat uzunluğu . Nervürlü manşet. Gri, siyah ve beyaz renkler . 5'li paket . Nem yönetimi . Uygun şekil ve taban. Atletik çoraplar . Ayakkabı boyutu 10 - 13'e uyar. Makine yıkama soğuk, yıkama tersyüz, gibi renkler ile, sadece olmayan klor ağartıcı gerektiğinde, takla kuru düşük, demir yok.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Erkek Klasik Kısa Paket

₺ 79.98

İkonik aile yaşam tarzı markası Cherokee, zahmetsiz ve konforlu bir tarz anlamına gelir ve bu erkek klasik beş paket kısa seti istisna değildir Aralarından seçim yapabileceğiniz �

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.