• Yeni Kız
Carter'ın Çocuğum Erkek Bebek Kısa Kollu Bodysuits ve Pantolon, 5 Parça, Preemie-Ay

Carter'ın Çocuğum Erkek Bebek Kısa Kollu Bodysuits ve Pantolon, 5 Parça, Preemie-Ay

Ürün Puanı:
₺ 21.16

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yeni stiller, aynı büyük değer. Carter'ın çocuğundan güvendiğiniz kalitede yapılmış, seveceğiniz taze görünümler. süper sevimli bebek temelleri, hepsi carter'ın çocuğumdan kolay bir pakete sarılmış! Tüm gün konfor için süper yumuşak, nefes alabilen pamuktan üretilen bu 5 parçalı set, mükemmel bir uyum için kapalı elastik bel bantlarına sahip iki çift kolay açılır ayaklı pantolon ve üst üste binen omuzlarla yapılmış üç koordineli kısa kollu bodysuits içerir ve bebek bezi değişikliklerini hızlı tutmak için bacaklara oturur. Çok sayıda kolay, sevimli kıyafet için karıştırın. Birini giyin + bebek bezi çantanıza bir tane daha atın. (Psst, bu paket tatlı bir hediye yapar!) 5 parçalı set 3 bodysuits + 2 dip içerir. % 100 pamuk. Kısa kollu. Başın üstünde kolay olması için omuzları üst üste getirin. Kolay değişiklikler için bacaklara takılır. Güçlü çıtçıtlar aşınmaya ayak uydurur, yıkar, tekrarlar. Sevimli baskılar + çizgiler. Kolay açılır kapanır elastik bel bantlı ayaklı pantolonlar. Nervürlü bağlama. Bantlı kelepçeler. OEKO-TEXA® tarafından onaylanmış STANDART 100. Boyutlar preemie-24m. Makinede yıkanabilir. İthal.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Pembe Bebek Giyim Seti

₺ 2.33

Bambini layette seti, küçükleri rahat tutan yumuşak ve rahat pamuklu bebek kıyafetlerinden yapılmış her yeni doğan bebek için mükemmeldir Bu set, yakında anne olacak herhangi bir

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.