• Yeni Kız
Little Star Organik Erkek Bebek Pk Tulum, Beden Yenidoğan - Aylar

Little Star Organik Erkek Bebek Pk Tulum, Beden Yenidoğan - Aylar

Ürün Puanı:
₺ 25.60

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Çocuğunuz Küçük Yıldız Organik Tulumlarını giymeyi sevecektir. Set, 1 kolsuz kısa bacaklı tulum ve 1 kısa kollu kısa bacaklı tulum içerir ve onlara aralarından seçim yapabilecekleri seçenekler sunar. Gezegendeki en saf organik pamuktan, bağımsız Oeko-Tex ve GOTS Sertifikalı tesislerde üretilmiştir. Rahat ve giymesi kolay tulumlar oyun zamanı için mükemmeldir. Daha serin havalarda tek başına veya bodysuits ve pantolonlarla katmanlı giymeyi seçebilirsiniz. Kolay açılıp kapanması ve hızlı bebek bezi değişimi için kasıkları takın. Little Star Organik Tulumlarda 1 kolsuz kısa bacaklı tulum ve 1 kısa kollu kısa bacaklı tulum bulunur. Kasıkları kolayca açıp kapatın. Sıcak veya soğuk havalarda en sevdiğiniz kombinasyonları oluşturmak için karıştırın ve eşleştirin. Oeko-Tex ve GOTS Sertifikalıdır. % 100 Saf Organik Pamuk. Makinede yıkayın ve kurulayın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Polis Memuru Tek parça Romper

₺ 25.98

Sozo Boys Polis Tulumu, Zengin Detaylı Aplikler ve Nakışlarla Canlı Renklere ve Tuhaf Baskılara Sahiptir Kolay değiştirme ve bebek bezi değiştirme için iç dikişte bulunan çıtç

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.