• Yeni Kız
Kadın Aktif Fle Tech Capri Tayt

Kadın Aktif Fle Tech Capri Tayt

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu ultra nefes alabilen tozluklar, serin bir görünüm ve his için file ve delikli kumaş eklere sahiptir. Bacak boyunca eğlenceli bir renk borusu detayı ile bu konfor odaklı tasarım, pürüzsüz, yontulmuş bir görünüm için size mükemmel miktarda sıkıştırma sağlar. İşlevsellik ekleyen, gizli cebi ve sonsuzluk kordonu olan geniş bir yoga kemeri, hareket halindeyken hayatı daha iyi hale getirir. Flex Tech kumaş, mükemmel kapsama alanı, sıkıştırma ve ultra pürüzsüz bir el hissi ağı ve havadar kapsama alanı için delikli kumaş ekler sunar. Bacağında renkli borular var. Hareket halindeyken bir anahtar veya kart tutmak için mini cepli geniş konforlu kemer. Uyumu ayarlamak için kapsama alanı sonsuzluk kordonu için yerleşik kasık köşebenti. Arka kemerde yansıtıcı logo. Telefonu veya elektroniği tutmak için gizli yan cep detayı. Düz kilitli dikişler sürtünmesiz bir his sunar. 22 ”(inç) iç dikiş. Kumaş : % 79 Naylon,% 21 Spandeks. Bakım Talimatları : Makine Yıkama Soğuk. Benzer bir renkle yıkayın. Çamaşır suyu kullanmayın. Düşük Kuru Takla. Gerekirse Ütüyü Soğutun.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Avıa Kadın Fırçalı Tayt

₺ 1.67

Avia'nın Fırçalanmış Tozluklarıyla koşarken veya dışarıdayken o soğuk, soğuk sabahlarda, öğleden sonraları veya akşamları sıcak tutun Sıcak kumaştan üretilen bu kadınla

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.