• Yeni Kız
Erkek siyah ve Mavi IP Paslanmaz Çelik alyans bandı

Erkek siyah ve Mavi IP Paslanmaz Çelik alyans bandı

Ürün Puanı:
₺ 136.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Erkek siyah ve Mavi IP Paslanmaz Çelik alyans bandımızla bağlılığınızı kutlayın. Bu kararmaya dayanıklı halka, günlük tarzınıza dayanıklı bir alternatif sunar. Bu bant, siyah IP kaplamalı çok tonlu bir renk tasarımına, mavi bir merkez çizgisine ve gümüş bir iç kısma sahiptir. Bant, ek doku ve tasarım için bir fırça kaplamasına sahiptir. Bu bandın içi düzgün bir şekilde yuvarlaktır ve mükemmel bir konfor uyumu sağlar, böylece hareket halindeyken yolunuza çıkmaz. Bunu günlük olarak bir alyans veya modaya uygun bir ifade yüzüğü olarak takıyor olsanız da, bu herhangi bir mücevher koleksiyonu için anında bir klasik haline gelecektir. Ağırlık, dayanıklılık ve modanın eşsiz bir karışımı, ister dışarıda bir gece için giyiniyor olun, ister işte normal bir gün için olsun, bunu her durum için ideal bir seçim haline getirir, bunu güvenle giyebilirsiniz. Paslanmaz Çelikten üretilmiştir. Mavi IP Kakma. Rahat Uyum.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Erkek Beyaz Tungsten Alyans

₺ 2.00

Bu şık ama sade erkek beyaz tungsten bandının hediyesiyle ona olan sevginizi ifade edin Bu halka, rahatsız edici keskin kenarları önlemek için yuvarlatılmış kenarlarla konturlu, R

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.