• Yeni Kız
1-Karat T.G.W. mozanit 10 k Beyaz Altın Vintage Gelin Seti

1-Karat T.G.W. mozanit 10 k Beyaz Altın Vintage Gelin Seti

Ürün Puanı:
₺ 1385.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Ona bu karmaşık Miabella Mozanit Vintage Gelin Setini hediye ederek bir prenses gibi hissetmesini sağlayın. Parlayan beyaz altından üretilen nişan yüzüğü, merkezde oval kesimli, sivri uçlu bir Mozanit değerli taş (7 x 5 mm) ile 74 yuvarlak kesim, serme ve çerçeve seti oluşturulmuş bir Mozanit değerli taşa sahiptir. hale ve eşleşen düğün bandını süslüyor. Bu Mozanit gelin seti, zarafetin mükemmel bir örneğidir ve sevdiklerinizin güzelliğini vurgulamasını ve nefes kesici görünmesini istediğinizde giymek için harika bir seçimdir. 10kt Beyaz Altından üretilmiştir. 1-1/2 ct. t.g.w. Beyaz Mozanit Yarattı. Çatal, Serme ve Çerçeveleme taşları. 2 Parçalı Gelin Seti. Toplam Bant Genişliği : 2 mm. Miabella takı parlatma bezi ile birlikte gelir. Bir hediye kutusunda dikkatlice paketlenmiştir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Erkek Beyaz Tungsten Alyans

₺ 2.00

Bu şık ama sade erkek beyaz tungsten bandının hediyesiyle ona olan sevginizi ifade edin Bu halka, rahatsız edici keskin kenarları önlemek için yuvarlatılmış kenarlarla konturlu, R

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.