• Yeni Kız
Miabella Kadın 1 Ayar Morganit Oluşturulan Beyaz Safir Gül Gümüş 3 Parça Gelin Seti

Miabella Kadın 1 Ayar Morganit Oluşturulan Beyaz Safir Gül Gümüş 3 Parça Gelin Seti

Ürün Puanı:
₺ 918.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Nefes kesen Miabella Kadın 1 1/3 CT TGW Morganit ve Pembe Gümüşten Beyaz Safir Gelin Seti Yüzüğü ile tanışın. Bu çarpıcı gelin seti, koordineli ve romantik bir görünüm yaratan büyüleyici bir nişan yüzüğü ve eşleşen iki alyansa sahiptir. Nişan yüzüğü, toplam mücevher ağırlığı 1 1/3 karat olan büyüleyici bir morganit merkez taşını sergiliyor ve narin ve allık pembesi bir ton yayıyor. Çevreleyen beyaz safir değerli taşlar, halkanın genel güzelliğini artıran bir parlaklık ve ışıltı dokunuşu katar. Pembe gümüşten üretilen bu gelin seti, romantik ve feminen bir çekicilik sunuyor. Merkez taşın etrafındaki halo tasarımı ve eşleşen alyanslar, sevginizin birliğini ve bağlılığını simgeleyen uyumlu ve zarif bir görünüm yaratır. Hazırlanmış Gül Altın Flaş Kaplama Gümüş. 1-1/3ct. t.g.w. Morganit ve Beyaz Safir Değerli Taşlar Yarattı. Morganit Kesim : Yastık. Morganit Boyutu : (5x5mm). Oluşturulan Beyaz Safir Kesim : Yuvarlak. Oluşturulan Beyaz Safir Boyutu : (1.25x1.25mm). Morganit Ayarı : Çatal seti. Oluşturulan Beyaz Safir Ayarı : Çatal seti. Kombine Bant Genişliği : 3.8mm. 3 parçalı Nişan Yüzüğü ve Alyans Seti. Yüksek Cila Kaplama - Ekstra ışıltı ve parlaklık için yüksek cila ile tamamlanmıştır. Mükemmellik için Paketlenmiş - Miabella ile, tüm parçalarımız bir parlatma bezi ve garanti kartı ile eşleştirildiği için ışıltıdan daha fazlasını elde edersiniz, hepsi çarpıcı bir hediye kutusuna sarılır. Zamansız Klasikler - Miabella için en yeni stilleri benimsemek önemlidir, ancak onları zamansız kılmak hedefimizdir. Şık klasikleri tüm ceplere uygun bir fiyata bulabilirsiniz!. Küresel İşçilik - Miabella, 40 yılı aşkın üretim ve tasarım deneyiminin doruk noktasıdır. Gemologlarımız, tasarımcılarımız ve alıcılarımız, her parça için yüksek kaliteli mücevherler ve yenilikçi ilham almak için dünyayı dolaşıyor. Miabella güzel takılarının her tarza uygun benzersiz bir parçası vardı. Miabella Garantisi - Miabella, sattığımız tüm mücevherlerin en yüksek standartları karşıladığını garanti eder ve logosu, yüksek kaliteli, üst düzey denetim, birinci sınıf malzemeler ve şaşırtıcı derecede üstün yapı ve tasarıma sahip ürünleri işaretler. Tüm malzemeler Kuyumcu İhtiyat Komitesinin standartlarına göre doğru sertifikalandırılmıştır. % 100 Memnuniyet Garantisi - Son derece özverili müşteri hizmetleri ekibimiz, gerekirse her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Erkek Beyaz Tungsten Alyans

₺ 2.00

Bu şık ama sade erkek beyaz tungsten bandının hediyesiyle ona olan sevginizi ifade edin Bu halka, rahatsız edici keskin kenarları önlemek için yuvarlatılmış kenarlarla konturlu, R

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.