• Yeni Kız
Erkek İki tonlu Tantal Basamaklı Kenar Alyans

Erkek İki tonlu Tantal Basamaklı Kenar Alyans

Ürün Puanı:
₺ 76.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Modaya uygun bir parça veya alyans olarak takılabilen dayanıklı tantal ile hazırlanmış altın tonlu erkek yüzüğü ile klasik kalın. Bu ince parça, donmuş bir saten merkeze ve basamaklı bir kenar tasarımına sahiptir. Bu erkek iki tonlu tantal basamaklı kenar bandı ile tatilleri veya ekstra özel bir günü işaretleyin. Erkek İki Tonlu Tantal Basamaklı Kenar Alyans, Altın tonlu iyon kaplama ve donmuş saten merkez ile tantaldan hazırlanmış, rahat oturan, basamaklı kenarlı yakışıklı bir erkek bileklik. Tantal, kuyumculuk endüstrisinde popülerlik kazanan oldukça dayanıklı bir alternatif metaldir. Takı Kaplama / Kaplama : Dondurulmuş Saten, Cilalı, Sarı iyon Kaplama. Genişlik : 6 mm. Hipoalerjenik ve kararmaya karşı dayanıklıdır. İthal. Temizlemek için yumuşak bir bezle silin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Erkek Tantal Çok Yivli Alyans

₺ 0.33

Zamansız gümüş tonlu bir erkek yüzüğü asla modası geçmez, ancak parlak tantal ile yapıldığında ona biraz tavır verir Mükemmel oluklar, hem moda hem de alyans olarak giyilebil

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.