• Yeni Kız
Bir Ev Koleksiyonları İlk İzlenim Carson Bronz Kauçuk ve Hindistan Cevizi Açık Monogramlı paspas

Bir Ev Koleksiyonları İlk İzlenim Carson Bronz Kauçuk ve Hindistan Cevizi Açık Monogramlı paspas

Ürün Puanı:
₺ 49.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

A1 Home Collections First Impression Carson Bronz Kauçuk ve Hindistan Cevizi Dış Mekan Monogramlı Paspas ile klasikleşin. Bu geleneksel tarz, dış mekandaki kir ve kalıntıları yakalamak için mükemmel, süper sert bir hindistan cevizi ortasını çevreleyen, dayanıklı kauçuktan yapılmış oyulmuş bir bordüre sahiptir. Siyah veya bronz kenarlıklar arasından seçim yapın. Kişiselleştirmesi için monogramlı bir harf de seçebilirsiniz. Bu paspas, kapalı bir alanda dış mekan kullanımı için üretilmiştir. Hindistan cevizi nedir?Hindistan cevizi, hindistancevizi kabuğundan elde edilen lifli, doğal bir malzemedir. Süper dayanıklıdır, bu nedenle kilimlerde, kapı paspaslarında ve daha fazlasında kullanım için mükemmel bir seçimdir. Boyutlar : 24 L x 36 W içinde. Kahverengi veya siyah kesik kenarlık seçimi. Kişiselleştirilmiş monogramlı harf seçeneği. % 65 kauçuk ve% 35 hindistan cevizi hindistan cevizinden yapılmıştır. Kapalı bir açık alanda kullanım için. Hindistan cevizi süper dayanıklı, doğal ve mükemmel bir ayakkabı kazıyıcıdır. Fırçalayın veya silerek temizleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

İmparatorluk Paspası, 30 48

₺ 1.00

Dayanıklı, ancak sıcak ve davetkar olan bu monogramlı paspas, herhangi bir ev dekoruna çekici ama işlevsel bir ektir Ayakkabıları temizleyen ağır hizmet tipi kauçuk ve doğal hind

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.