• Yeni Kız
Dayanakları Kapalı 18 Yapay Palmiye Yaprağı Bitki Cam, Yeşil, 1 adet

Dayanakları Kapalı 18 Yapay Palmiye Yaprağı Bitki Cam, Yeşil, 1 adet

Ürün Puanı:
₺ 139.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Şeffaf bir cam üzerine nehir taşlarıyla dolu yeşil 18 "palmiye yaprağı yapay bitkisine dayanır. Basit, şık ama gerçekçi görünümlü klasik bir bitki, evinize ekstra bir yeşillik dokunuşu ekleyerek tüm yıl boyunca her türlü ortama mükemmel uyum sağlar ve boyut, herhangi bir masa üstü dekorasyonu için mükemmeldir. Gerçek bir bitkiye bakma zahmetine girmeden bakım gerektirmez. Dayanakları Kapalı 18 "Yapay Palmiye Yaprağı Bitki Cam, Yeşil, 1 adet Gerçekçi yeşillik yaygara olmadan. Nehir taşı dolgulu cam. Masa üstü ekran için ideal boyut. Islak pamuklu bezle hafifçe silin. Özelliği : Önlemler 18 "H. Ağırlık 637-650 gram. % 60 PE,% 15 Cam,% 12 Demir Tel,% 8 Nehir Taşı,% 5 Reçine. Sadece iç mekan kullanımı içindir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hallmark Doğum Günü Kartı

₺ 2.33

Hallmark markası, tebrik kartları, hediye paketleri ve daha fazlası için en iyisi olarak kabul edilmektedir Hallmark, 100 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin günlük anları da

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.