• Yeni Kız
Pela Studio tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Tatlı Sulu Meyveler Adım 06B' Tuval Sanatı

Pela Studio tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Tatlı Sulu Meyveler Adım 06B' Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Pela çalışmalarıkonu : desenlerstil : Modern ve çağdaşürün Türü : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, pembe bir arka plan üzerinde pembe ve beyaz lekelere sahiptir. Öne Çıkan Renkler : Pembe, Beyaz Pela Studio, ABD ve Kanada merkezli benzer düşünen sanatçılardan oluşuyor ve benzersiz bir stil yaratmak için mevcut trendleri ve klasik tasarımı birleştiriyor. Pela Studio, ev dekorasyonu, müşteri geri bildirimi ve stile keskin bakış bilgisini kullanarak neredeyse her görünüme veya programa uyacak özel görüntüler oluşturur. 30 Yılı aşkın birleşik deneyime sahip bu stüdyo sanatçı grubu, sürekli genişleyen başarılı sanat eserleri portföyü oluşturuyor ve bunu yaparken eğleniyor! Misyonu, tüketicilerin yaratıcı yönlerini ifade etmelerine ve eve yeni ve benzersiz stiller getirmelerine izin vermektir. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. pembe bir arka plan üzerinde pembe ve beyaz lekeli.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

13 Kurt Peluş

₺ 93.98

Koruma Yaratıkları, piyasadaki en gerçekçi peluşlardan bazılarıdır Hemen hemen tüm büyük hayvanat bahçelerinde ve Akvaryumlarda satılır Aynı zamanda eğlenceli ve eğiticiyiz!

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.