• Yeni Kız
Designart Pembe, Altın Ve Siyah Melek Kanatları III Tuval Duvar Sanatı

Designart Pembe, Altın Ve Siyah Melek Kanatları III Tuval Duvar Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu güzel Pembe, Altın ve Siyah Melek Kanatları III Tuval Sanatı, tuval üzerine en yüksek kalitede solmaya karşı dayanıklı mürekkep kullanılarak basılmıştır. Güzel sanatlar giclee kanvas baskılarımızın her biri, zamanla solmayacak en kaliteli mürekkepleri kullanarak üstün kaliteli pamuklu kanvas üzerine basılmıştır. Her giclee baskısı, küçük boyutlu baskılar için 1 inçlik bir ahşap alt çerçevenin veya büyük boyutlu baskılar için 1,5 inçlik bir ahşap alt çerçevenin üzerine sıkıca gerilir ve tuvalin öğretilmesini ve bükülmemesini sağlar. Bu tuval sanat baskısı galeriye sarılır (tasarım yanlarda devam eder) ve ona gerçek bir sanat galerisi hissi verir. Tüm kanvas baskılarımız, güvenli teslimatı sağlamak için plastik koruma, kırılgan etiketleme ve sağlam kutularla dikkatlice paketlenmiştir. Her tuval baskısı, asılı kitler dahil olmak üzere duvara asılmaya hazır olarak gelir. -Stil : Kanatları Melek. - Konu : Fantezi, Manevi. - Renk : Altın, pembe. - Bu tuval giclee baskısı galeriye sarılır (tasarım yanlarda devam eder) ve ona gerçek bir sanat galerisi hissi verir. - Üstün kaliteli pamuklu kanvas. - Duvara asılmaya hazır olarak gelir. - Asmak kolay Üstün kaliteli pamuklu kanvas monte edilmiştir. Çeşitli çerçeve renklerinde mevcuttur. Talimatlar ve asılı kit ile birlikte gelir. Kanada'da üretilmiştir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Gemi Şekli Tatlım

₺ 2.00

Denizde yelken açmak hiç bu kadar iyi görünmemişti! Bu şık denizci kız, başka bir donanma kostümüyle mükemmel uyum sağlar Ya 4 Temmuz ya da bir Cadılar Bayramı partisi için g

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.