• Yeni Kız
Go-Tech Macera Koşum Takımı -Büyük-Ahududu

Go-Tech Macera Koşum Takımı -Büyük-Ahududu

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kurgo-Go Teknik Macera Koşum Takımı : Büyük. İster New England'ın Beyaz Dağlarında Yürüyüş Yapıyor olun, ister Kaliforniya'daki San Diego Dog Beach'te Fetch Oynuyor olun, ister sadece Açık Yolda Sürüş Yapıyor olun, Bu Yastıklı Ancak Hafif Köpek Koşum Takımı Fido'nun Takılmasını Kolaylaştırır! Nefes alabilen kumaş ve emniyet kolu arka kayışı, aktif köpeğiniz için mükemmel bir seçimdir, sadece günlük bir koşumun konforunu ve stilini değil, aynı zamanda araç güvenliği mühendisliğini de sağlar. 18 inç ile 30 inç arasındaki Boyun Boyutları için, 24 inç ile 34 inç arasındaki Göğüs Boyutları ve 50 Lbs ile 80 Lbs arasındaki Ağırlık. Bu Paket, Emniyet Kemeri Bağlantılı Büyük Bir Go-Tech Macera Koşum Takımı içerir. Çeşitli renklerde gelir. Her biri Ayrı Satılır. Pvc, Bpa ve Ftalat İçermez. İthal. Kurgo-Go Teknik Macera Koşum Takımı : Büyük. İster New England'ın Beyaz Dağlarında Yürüyüş Yapıyor olun, ister Kaliforniya'daki San Diego Dog Beach'te Fetch Oynuyor olun, ister sadece Açık Yolda Sürüş Yapıyor olun, Bu Yastıklı Ancak Hafif Köpek Koşum Takımı Fido'nun Takılmasını Kolaylaştırır! Nefes alabilen kumaş ve emniyet kolu arka kayışı, aktif köpeğiniz için mükemmel bir seçimdir, sadece günlük bir koşumun konforunu ve stilini değil, aynı zamanda araç güvenliği mühendisliğini de sağlar. 18 inç ile 30 inç arasındaki Boyun Boyutları için, 24 inç ile 34 inç arasındaki Göğüs Boyutları ve 50 Lbs ile 80 Lbs arasındaki Ağırlık. Bu Paket, Emniyet Kemeri Bağlantılı Büyük Bir Go-Tech Macera Koşum Takımı içerir. Çeşitli renklerde gelir. Her biri Ayrı Satılır. Pvc, Bpa ve Ftalat İçermez. İthal.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Rainier AXT Mandal - Erik

₺ 459.94

Rainier dönüştürülebilir araba koltuğu ile üst düzey güvenlik ve aerodinamik tasarım elde edin Tam çelik çerçeve, ekstra derin alüminyum takviyeli kenarlar ve enerji emici köp

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.