• Yeni Kız
Primefit® gal Ev Tipi Hava Kompresörü

Primefit® gal Ev Tipi Hava Kompresörü

Ürün Puanı:
₺ 99.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Seni temin etmek mi?temizlik, donanım ihtiyaçları veya lastikleri Primefit 1 Galonluk Ev Hava Kompresörü ile doldurmaya hazır bir hava patlaması var. Bu süper taşınabilir hava kompresörü 1 galonluk bir depoya sahiptir ve 125 psi'ye kadar hava basıncı sağlamak için standart 120 V soketlerle çalışır. Taşıma sapı, lastik ayakları ve sadece 11 pound ağırlığıyla bu kompresörün ihtiyacınız olan her yere götürülmesi kolaydır ve evin etrafına veya dükkana lastik doldurmak için idealdir. Güvenilir bir hava regülatörü ve çıkış basınç göstergesi ile, sen?işi düzgün bir şekilde yapmak için ihtiyacınız olan kontrole sahip olacağım. Seni temin etmek mi?hafif ve mobil Primefit 1 Galonluk Ev Tipi Hava Kompresörü ile evde her şeye hazır olun. 1 Primefit 000301 hava kompresörü içerir, 6? güç kablosu ve 25? hava hortumu. 120 V, 60 Hz, 1 fazlı motor. Dahili hava regülatörü ve çıkış göstergesi. 125 Psi'ye kadar çıkışlar. Hafif hizmet tipi hava araçları ve lastiklerin doldurulması için idealdir. Sadece 11 lbs ağırlığında. 1 Yıl sınırlı garanti.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Rahat Kombo - BYU

₺ 2.33

Rahat birleşik Paket, bebeğinize dış mekan unsurlarından en üst düzeyde koruma sağlar Cozy COMBO Pack, sevdiklerinizi yağmurdan ve diğer dış mekan unsurlarından korumak için (1

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.