• Yeni Kız
2-Açık Bronz ve Kahverengi Ahşap Çiftlik Evi Banyo Makyaj Lambası, 13,8 L 5,5 D 5 H

2-Açık Bronz ve Kahverengi Ahşap Çiftlik Evi Banyo Makyaj Lambası, 13,8 L 5,5 D 5 H

Ürün Puanı:
₺ 735.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Demir konstrüksiyonda antika bir ağaçlık duvar apliğidir ve ahşap bir varlık sergiler. Duvar lambası, zarafeti ve doğal dokunuşları açıkta kalan 2 ampulün kullanımıyla birleştirir (dahil değildir). Herhangi bir çiftlik evi yatak odasını, girişini, koridorunu, banyosunu veya oturma odasını tamamlamak için alanınızı endüstriyel bir tarzla aydınlatmak ve süslemek için bazı güzel unsurlar ve bol aydınlatma ekler. Özellikler : . Uygulama : Makyaj, toz odası, banyo, giyinme odası, yatak odası, yemek odası ve parlak ışığın güzel bir şekilde parlamasını istediğiniz her yer için idealdir. Stil : Rustik ve çiftlik evi tarzı ortamlar için mükemmeldir. Bitiş : Mat siyah kaplama + doğal mango ağacı. Malzeme : Uzun ürün ömrü ve görsel ilgi sağlamak için metal ve doğal mango ağacından yapılmıştır. Ampuller : İdeal aydınlatma için, ayrı olarak satılan 2 orta taban E26 ampul kullanın (60w max-LED / CFL / akkor). Kısılabilir ampullerle uyumludur. Demensions : Önlemler 14 "uzunluk x 5 " derinlik x 6 " yükseklik, arka plaka boyutu : 14 "genişlik x 5 " yükseklik. Sertifikalar : UL Nemli konum listelenmiştir. Çiftler : Evinizin görünümünü yenilemek için diğer kategoriden LNC Ev Aydınlatma armatürlerine sahip çiftler. Garanti : 2 Yıllık Sınırlı Garantimiz, kırık parçalar veya eksik parçalar alındığında tam memnuniyetinizi, ücretsiz parça değiştirmelerinizi garanti eder. Bakım Talimatı : Aşındırıcı yapısı metal parçalara yerleştirilen koruyucu kaplamaya zarar verebileceğinden lütfen herhangi bir metal cila kullanmayın; Cam tonları asla otomatik bulaşık makinesinde yıkamayın, bunun yerine lavaboyu havluyla hizalayın ve ılık su ve yumuşak sıvı sabunla doldurun. Temel Özellikler : Ampul Tipi : E26 Tip A. Maksimum Güç : 60 W. Renk : Siyah, kahverengi. Yer : Nemli ve Kuru. Kısılabilir : Evet. Montaj Tipi : Duvar montajları. Işık yönü : yukarı ve aşağı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Blis Kadın Aktif Yoga Capri

₺ 29.98

Katlanabilir kemerli Blis Yoga Capri süper yumuşak, esnek ve rahattır Ayak işlerini yaparken ya da sadece evin etrafında uzanırken spor salonunda durur Katlanabilir kemerli bir yoga ka

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.