• Yeni Kız
Tatil Zamanı Önceden Aydınlatılmış 7.5 'Altın Parıltılı Yapay Noel Ağacı, açık ışıklar

Tatil Zamanı Önceden Aydınlatılmış 7.5 'Altın Parıltılı Yapay Noel Ağacı, açık ışıklar

Ürün Puanı:
₺ 129.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu güzel Tatil Zamanı Noel ağacı ile yılın en güzel zamanını başlatın. Oturma odasında veya giriş yolunda kullanım için idealdir. 7.5 'Noel ağacı, yeniden kullanılabilir olmanın yararı ile gerçek şeyin görünümünü ve hissini sunar, böylece yıldan yıla tadını çıkarabilirsiniz. Gerçek bir ağaç kurup yıkmaktan kaynaklanan karmaşayı ve bakımı ortadan kaldırın. Bu altın parıltılı Noel ağacı, yangına dayanıklı PVC'den yapılmıştır ve daha fazla güvenlik için UL listelenmiştir. 550 net normal ışık ve çam kozalağı sunar. 1.128 dal ucu dokunuşa yumuşak bir his verir ve fantastik gerçekçi bir görünüm için dolgunluk yaratır. Ayrıca seçtiğiniz süs eşyaları ve çelenklerle süslemek için geniş alan sağlarlar. Tatil Zamanı Noel ağacı sadece iç mekan kullanımı için önerilir. Kolay kurulum için talimatlar ve metal bir stand ile birlikte gelir. Tatil Zamanı Önceden Aydınlatılmış 7.5 'Altın Parıltılı Yapay Noel Ağacı, Açık ışıklar : 51 "çapında 7.5 'önceden aydınlatılmış parıltılı kaşmir PVC yapay ağaç. Ayarlanabilir metal stand. UL 550 normal ışıkları temizleyin. 1,128 uç x 4 "parlak kaşmir, 2,5" x 2 kat (0,12 + 0,12). 66 parça. Karışıklık kurulumu ve bakımı yok. Çam kozalakları dahildir. Sadece iç mekan kullanımı içindir. Montaj talimatlarını içerir. Altın glitter Noel ağacı renk : yeşil.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

13 Kurt Peluş

₺ 93.98

Koruma Yaratıkları, piyasadaki en gerçekçi peluşlardan bazılarıdır Hemen hemen tüm büyük hayvanat bahçelerinde ve Akvaryumlarda satılır Aynı zamanda eğlenceli ve eğiticiyiz!

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.