• Yeni Kız
Designart Mavi Kiraz Çiçeği Şube II Tuval Duvar Sanatı

Designart Mavi Kiraz Çiçeği Şube II Tuval Duvar Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 121.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu güzel Blue Cherry Blossom Branch II Tuval Sanatı, tuval üzerine en yüksek kalitede solmaya karşı dayanıklı mürekkep kullanılarak basılmıştır. Güzel sanatlar giclee kanvas baskılarımızın her biri, zamanla solmayacak en kaliteli mürekkepleri kullanarak üstün kaliteli pamuklu kanvas üzerine basılmıştır. Her giclee baskısı, küçük boyutlu baskılar için 1 inçlik bir ahşap alt çerçevenin veya büyük boyutlu baskılar için 1,5 inçlik bir ahşap alt çerçevenin üzerine sıkıca gerilir ve tuvalin öğretilmesini ve bükülmemesini sağlar. Bu tuval sanat baskısı galeriye sarılır (tasarım yanlarda devam eder) ve ona gerçek bir sanat galerisi hissi verir. Tüm kanvas baskılarımız, güvenli teslimatı sağlamak için plastik koruma, kırılgan etiketleme ve sağlam kutularla dikkatlice paketlenmiştir. Her tuval baskısı, asılı kitler dahil olmak üzere duvara asılmaya hazır olarak gelir. - Stil : Ağaç kiraz çiçeği. - Konu : Manzara, Çiçek. - Renk : Mavi, altın. - Bu tuval giclee baskısı galeriye sarılır (tasarım yanlarda devam eder) ve ona gerçek bir sanat galerisi hissi verir. - Üstün kaliteli pamuklu kanvas. - Duvara asılmaya hazır olarak gelir. - Asmak kolay Üstün kaliteli pamuklu kanvas monte edilmiştir. Çeşitli çerçeve renklerinde mevcuttur. Talimatlar ve asılı kit ile birlikte gelir. Kanada'da üretilmiştir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ensueno Dtrgnt Sprng Frs 4 100

₺ 38.94

kısa açıklama mevcut değildir Sıvı Deterjan, Bahar Taze 65 yükler Yeni 3'ü 1 arada formül Derinlemesine temizler Leke savaş gücü Renk solması koruması HE : standart ve he makin

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.