• Yeni Kız
Marka Güzel Sanatlar 'Dikişli Gökyüzü II' Tuval Sanatı Regina Moore

Marka Güzel Sanatlar 'Dikişli Gökyüzü II' Tuval Sanatı Regina Moore

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Regina Moore Subject : Abstract Style : Modern & Contemporary Product Type : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, mavi tonlarında soyut bir silüete sahiptir. Belirgin Renkler : Açık Mavi, Mavi, Ten Rengi, Gri, Deniz Mavisi, Beyaz World Art Group, Richmond, Virginia'da bulunan önde gelen bir sanat yayıncısıdır. 40 Yılı aşkın bir süredir duvar dekoru üretiyoruz. Eskiden Eski Dünya Baskıları olarak bilinen World Art Group, çok Gelenekselden son derece Çağdaşa kadar kapsamlı bir görüntü dizisi yayınlıyor. Her konuyu ve her fiyat aralığını kapsayan haftalık sürümlerle yılda 4.000'den fazla resim üretiyoruz. World Art Group, dünyanın dört bir yanından sanatçılarla işbirliğinin yanı sıra kendi tasarım ekibi Vision Studio'ya da sahiptir. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. mavi tonlarında soyut bir silüet.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

İmgeler, Şiir Dalı IV

₺ 0.67

Bu muhteşem nefes kesici çiçek görüntüsünü ev dekorunuzun bir parçası haline getirin Görüntü, kesinlikle sahip olmayı seveceğiniz narin ama göz kamaştırıcı bir güzelliğ

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.