• Yeni Kız
Daha iyi Evler ve Bahçeler, Kaktüs Dekoratif Yastık, Kare, 20 20

Daha iyi Evler ve Bahçeler, Kaktüs Dekoratif Yastık, Kare, 20 20

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yeni Better Homes & Gardens Adaçayı Kaktüs dekoratif yastık ile dekorunuza davetkar bir dokunuş katın! Adaçayı rengi, herhangi bir odayı renk yıkama ile vurgular! Bu 20 ”x 20" yastık, birden fazla teknik ve dayanıklı kumaştan yapılmıştır. Yastık aşağı alternatifle doldurulur ve leke bakımı ile kolayca temizlenir. Bu yastık, farklı şekil ve boyutlardaki diğer yastıklarla mükemmel bir uyum sağlar ve diğer Better Homes & Gardens yastıklarıyla eşleştirmek için mükemmeldir! Evinizi bugün özel bir görünümle dekore edin! Her odada iyi gider!. % 100 Pamuk. Çok Teknikli Yastık. Dayanıklı ve sağlam yapı. Sadece leke temizliği önerilir. Aşağı Alternatif Dolgu. Tam Uzunlukta Fermuar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ensueno Dtrgnt Sprng Frs 4 100

₺ 38.94

kısa açıklama mevcut değildir Sıvı Deterjan, Bahar Taze 65 yükler Yeni 3'ü 1 arada formül Derinlemesine temizler Leke savaş gücü Renk solması koruması HE : standart ve he makin

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.