• Yeni Kız
Ticari Marka Güzel Sanatlar İngilizce Telefon Kulübesi Londra Philippe Hugonnard'ın Tuval Sanatı

Ticari Marka Güzel Sanatlar İngilizce Telefon Kulübesi Londra Philippe Hugonnard'ın Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 2.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Asılmaya hazır, galeriye sarılmış bu sanat eseri, Londra kaldırımında parlak kırmızı bir telefon kulübesine sahiptir.Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. Philippe Hugonnard'ın Ticari Marka Güzel Sanatlar "İngilizce Telefon Kulübesi Londra" Tuval Sanatı : Sanatçı : Phillipe Hugonnard. Konu : manzaralar. Stil : çağdaş. Ürün tipi : galeri sarılı tuval sanatı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Resimler, Mini Buket IV

₺ 3.00

Bu muhteşem nefes kesici çiçek görüntüsünü ev dekorunuzun bir parçası haline getirin Görüntü, kesinlikle sahip olmayı seveceğiniz narin ama göz kamaştırıcı bir güzelliğ

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.