• Yeni Kız
Ana Sayfa Temel Bilgiler Çizme Şekillendiriciler, Paket, Gümüş

Ana Sayfa Temel Bilgiler Çizme Şekillendiriciler, Paket, Gümüş

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Evinizin herhangi bir alanı için küçük, çok amaçlı bir çöp kutusuna ihtiyacınız varsa, bu Ev Temelleri 5 Litrelik Plastik Çöp Kutusunu kullanın. Masanızın altında, tuvaletinizin yanında, bir köşede olduğu gibi evinizin alanlarına yerleştirmek için mükemmeldir, hatta mutfağınıza bile gidebilir. Göze çarpmayacak ve çevredeki diğer cihazlarla ve dekorla uyum sağlamaya yardımcı olacak beyaz bir renge sahip sağlam plastikten yapılmıştır. Üst kısım açıktır, böylece çöp seviyenizi kolayca izleyebilir ve içeriğinizi boşaltmayı bir esinti haline getirebilirsiniz. Bunu sadece çöp kutusu olarak değil, aynı zamanda geri dönüşüm şişelerini, oyuncakları da saklayabilir ve hatta temizlik malzemelerine de sığabilir. Ev Temelleri 5 Litrelik Plastik Çöp Kutusu ile organizasyonu yoğun evinize getirecektir. Bir odayı çöp ve dağınıklıktan uzak tutmaya yardımcı olur. Masanın altı, köşeler veya tuvaletin yanındaki alanlar için mükemmeldir. Çöpün ne zaman dolduğunu belirtmek için üstü açık. Çevredeki herhangi bir cihaz ve dekorla uyumlu beyaz renkte plastikten yapılmıştır. 5 Litreye kadar depolar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hallmark Doğum Günü Kartı

₺ 2.33

Hallmark markası, tebrik kartları, hediye paketleri ve daha fazlası için en iyisi olarak kabul edilmektedir Hallmark, 100 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin günlük anları da

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.