• Yeni Kız
Lider Bayan Rüya Gibi Konfor Balenli Hemşirelik Sutyen, Stil 4029

Lider Bayan Rüya Gibi Konfor Balenli Hemşirelik Sutyen, Stil 4029

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Önde gelen Bayan Rüya Gibi Konfor Balenli Hemşirelik T-Shirt Sütyen (4029). Hayatınızdaki bu özel zamanda rahatlık ve rahatlık her şeydir ve bu emzirme sütyeni her ikisini de sağlar. Naylon ve spandeksden yapılmıştır. Kontur/t-shirt, balenli fincan dikişsiz, yumuşak kapsama için hafif dolgu ile. Bardağın yan ve altındaki yumuşak örgü destek askısı, emzirmek için memeyi konumlandırmaya yardımcı olur. Plastik tokalar, bardağın katlanmasına izin vermek için tek elle hareketle kancadan çıkarılır, böylece emzirebilirsiniz. Destek askısı yerinde kalır. Düşük orta ön kısım, daha seksi üstlerinizi ve elbiselerinizi giymenizi sağlar. Bantsız ön kısım, kısa belli kadınlara daha fazla yer açar. Üçgen panel ve fiyonklu, yüksek karınlar için orta kemerli. Yanlar ve sırt, powermesh'li ipeksi mikrofiberdir ve kenarlarında üst ve alt dikişli elastik vardır. Geniş ayarlı, açıkta kalan elastik kayışlar yumuşak bir desteğe sahiptir ve ön tarafta kaplanmış metal donanımla ayarlanır. Arkadaki kanca ve göz kapatma, kaplanmış metal donanıma ve yumuşak astara sahiptir. Kanca sayısı için Tesisatçının aşağıdaki Yorumlarına bakın. Hemşirelik / Annelik Sütyeninin Temelleri : Annelik sütyeni ile hemşirelik sütyeni arasındaki fark nedir? Bu sütyenleri ne zaman almalısın? Tomima sorularınızı yanıtlar ve hemşirelik / annelik sütyenlerinin nasıl, ne zaman ve neden satın alınacağına dair özel ipuçları sağlar. Lütfen Dikkat : En uygun hemşirelik sutyen bedeninizi bulmak için vade tarihinizden sadece 3 hafta önce kendinizi ölçün. Rüya Gibi Rahat Balenli Annelik ve Hemşirelik Sütyenimiz, her açıdan şık bir siluet için doğal olarak şeklinizi şekillendirir. Ekstra balenli destek ve her kıvrımı saran yumuşak mikrofiber kumaş ile hamilelik ve emzirme döneminde kalkmış, rahat ve gününüze hazır hissedeceksiniz. Yumuşak ve pürüzsüz, rüya Gibi Rahat Balenli Annelik Sütyenimizdeki ipeksi bardaklar sizi eritecek. Aslında, tek elle bakım klipslerini gevşetmek için kullandığınızda, emzirmeye kolay erişim için pratik olarak erir. Yumuşaklığına karşı fırçaladığınızda siz ve bebeğiniz harika hissedeceksiniz. Ayarlanabilir kayışlar ve sırt bandı ile Rüya Gibi Rahat Balenli Annelik-Hemşirelik Sütyenimiz, annelik ve hemşirelik sırasında değişen göğüsleriniz için ihtiyacınız olan esnekliği ve her aşınmada mükemmel şekillendirmeyi sunar. Ayrıca, birinci sınıf balenli, yan destek kanatları ve tam bir iç askı dahil olmak üzere destek özellikleri eşsizdir. Rüya Gibi Rahat Balenli Annelik ve Hemşirelik Sütyenimizle oluğunuzu her şekilde geri alın! Siz ve bebeğiniz için ipeksi mikrofiber konfor. Şık bir vurgu yayı ile hassas kesim. Pürüzsüz, esnek bardaklar değişen göğüslerinizle genişler. Göğüslerinizi şekillendiren doğal olarak yuvarlak bardaklar. Kolay tek elle bakım tokaları ve tam bir iç askı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Crocs Kadın Cleo Sandalet

₺ 3.33

Crocs Cleo Sandalet ile her mevsime stil katın Çift yastıklı ayak tabanı ve güvenli çift askılı tasarımı ile günün sonunda ayaklarınızın nasıl hissettiğini seveceksiniz...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.