• Yeni Kız
Teenage Mutant Ninja Turtles'ın Nickelodeon Yükselişi - Manyetik Çerçeveli Kargaşa Duvar Posteri, 22.375 34

Teenage Mutant Ninja Turtles'ın Nickelodeon Yükselişi - Manyetik Çerçeveli Kargaşa Duvar Posteri, 22.375 34

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu Trendler Uluslararası Nickelodeon Genç Mutant Ninja Kaplumbağaların Yükselişi - Kargaşa Duvar Posteri. Çerçeveli Trendler Posterleri, yüksek kaliteli, çok renkli sanat eserleri ile tasarlanmıştır ve cesur bir duvar dekoru ifadesi oluşturmak için renkleri geliştiren temiz, modern bir tasarıma ve birinci sınıf saten kaplamaya sahiptir. En trend markaların ve estetik tasarımların yer aldığı posterlerle süsleyerek mekanınızı kişiselleştirin. Çocuklardan ve gençlerden yetişkinlere, herkes için bir şeyimiz var. Trends International Nickelodeon Rise of The Teenage Mutant Ninja Turtles - Manyetik Çerçeveli Kargaşa Duvar Posteri : Trends Posterleri yüksek çözünürlüklü sanat eserleri kullanır ve FSC Sertifikalı Parlak Poster Kağıdına basılır. Gizli mıknatıslı ve eşleşen suni deri askılı 2 çift ahşap ray içerir. Montajı kolay tasarım, hızlı kurulum sağlar. Otantik, Resmi Lisanslı sanat eseri. Poster ölçüleri : 22.375 "x 34", çerçeveli : 40 "x 24" x.5".

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Komar Papatyalar Duvar Resmi

₺ 1.33

Duvarınızı bir papatya tarlasıyla doldurun Ruhani, rüya gibi bir duvar resmi Papatyalar Duvar Resmi 8 panelde gelir Monte edildiğinde 12 fit 1 inç genişliğinde ve 8 fit 3 inç yüks

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.