• Yeni Kız
Ücretsiz Montaj Kadın Kutulu Hırka Kazak

Ücretsiz Montaj Kadın Kutulu Hırka Kazak

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bir klasiği bir çentik yukarı çıkaran Free Assembly'nin Hırka Kazağı, köşeli bir siluete, kısa uzunluğa ve gösterişli kollara sahiptir. Bu sezonda kesinlikle yaşayacağınız kazak bu — elbiseler üzerinde, kot pantolon ve tişörtlerle .. kombinleri sonsuz. Münhasıran . Malzeme : % 100 BCI Pamuk. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model M beden giyiyor. Fit : Rahat. Ağırlık : Orta ağırlık; yarım hırka dikişi. Yaka : V yaka. Kapatma : Düğme önü. Kollu : Uzun balon kollu. Cepler : Yok. Özellikler : Nervürlü boyun, manşet ve etek. Ücretsiz Montajdan Kadın Kutulu Hırka Kazak. Yeni bir moda markası yaratmak için yola çıktık. Uygun fiyatlı olduğu kadar güzel görünen ve sürdürülebilirliğe kendini adamış biri. Özgürce karıştırmanız, katmanlamanız ve birleştirmeniz için size ilham veren. Bu Ücretsiz Montaj.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Komar Papatyalar Duvar Resmi

₺ 1.33

Duvarınızı bir papatya tarlasıyla doldurun Ruhani, rüya gibi bir duvar resmi Papatyalar Duvar Resmi 8 panelde gelir Monte edildiğinde 12 fit 1 inç genişliğinde ve 8 fit 3 inç yüks

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.