• Yeni Kız
Stupell Endüstrileri Güzel Melek Kadın Boyama Boyama Çerçevesiz Sanat Baskı Duvar Sanatı, tasarım Yeşim Reynolds

Stupell Endüstrileri Güzel Melek Kadın Boyama Boyama Çerçevesiz Sanat Baskı Duvar Sanatı, tasarım Yeşim Reynolds

Ürün Puanı:
₺ 2.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Tüm Sanat Baskılarımız, daha sonra dayanıklı 0,5 inç kalınlığında MDF ahşaba monte edilen yüksek kaliteli litografi baskıları olarak başlar. Her parça elle tamamlanmıştır ve net ve temiz bir görünüm vermek için yanlarında taze bir folyo tabakası bulunur. Kurulum gerektirmeden asılmaya hazır olarak gelir ve nakliye sırasında zarar görmesini önlemek için sağlam açık köşelerle birlikte gelir. Boyutlar : 13x0.5x19 İnç. Sanat Baskıları Boyutları Standart İçerir : 10 x 0,5 x 15 Büyük boy : 13 x 0,5 x 19. Duvar Sanatı Asılmaya Hazırdır - Kurulum veya Donanım Gerekmez. Kolay Kurulum için Rafta veya Duvara Yaslanmış veya Katmanlı Sanat Eserleri. Sanat Eserleri Şunlarla İlgilidir : Melek, Kişi, Kadın, Resim, Kanatlar, Portre. Jade Reynolds'un tasarımı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

13 Kurt Peluş

₺ 93.98

Koruma Yaratıkları, piyasadaki en gerçekçi peluşlardan bazılarıdır Hemen hemen tüm büyük hayvanat bahçelerinde ve Akvaryumlarda satılır Aynı zamanda eğlenceli ve eğiticiyiz!

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.