• Yeni Kız
Stupell Industries Suluboya Pembe Kozmetik Soyut Moda Natürmort Duvar Plakası, 15, Tasarım Jennifer Paxton Parker

Stupell Industries Suluboya Pembe Kozmetik Soyut Moda Natürmort Duvar Plakası, 15, Tasarım Jennifer Paxton Parker

Ürün Puanı:
₺ 83.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Tüm duvar plakalarımız, daha sonra dayanıklı MDF ahşaba monte edilen yüksek kaliteli litografi baskıları olarak başlar. Her parça elle tamamlanmıştır ve net ve temiz bir görünüm vermek için yanlarında taze bir folyo tabakası bulunur. Kurulum gerektirmeden asılmaya hazır olarak gelir ve nakliye sırasında zarar görmesini önlemek için sağlam açık köşelerle birlikte gelir. Boyutlar : 10x0.5x15 inç. Duvar plakalarımız, daha sonra dayanıklı MDF ahşaba monte edilen yüksek kaliteli litografi baskıları olarak başlar. Her parça elle tamamlanmıştır ve net ve temiz bir görünüm vermek için yanlarında taze bir folyo tabakası bulunur. Askıda Kalmaya Hazır - Kurulum veya Donanım Gerekmez. Jennifer Paxton Parker'ın tasarımı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

3'ü Bir Arada Alçıpan Alet

₺ 0.67

Bu hafif ve kompakt 3'ü 1 arada alçıpan Alet mükemmel bir el aletidir Kaldırıcı, törpü ve taşıyıcı olarak tasarlanan bu alet her şeyi yapar Kolay kaldırma ve taşıma yetenekl

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.