• Yeni Kız
Patrick Dennis'in Ticari Marka Güzel Sanatlar 'Tükenmişlik' Tuval Sanatı

Patrick Dennis'in Ticari Marka Güzel Sanatlar 'Tükenmişlik' Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Patrick Dennis Subject : Abstract Style : Modern & Contemporary Product Type : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, mavi ve pas renkli soyut bir tabloya sahiptir. Öne Çıkan Renkler : Ten Rengi, Gri, Siyah, Mavi, Kırmızı Dünyanın en iyi çağdaş sanatçılarından ve fotoğrafçılarından bazılarının çalışmalarını içeren Modern Yayın Serimiz, ürün yelpazenizi veya projelerinizi büyük ölçüde geliştirebilecek yüksek kaliteli, orijinal görüntülerden oluşan küratörlüğünde bir seçki sunar. Perakendeci için, eğlenceli yenilik görüntüleri ve en çok satan posterlerden oluşan geniş yelpazemizle harmanlanmış çağdaş güzel sanatlar görüntülerinin birleşimi, karşı konulmaz bir ürün karması oluşturuyor. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. mavi ve pas renkli soyut bir tablo.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Tamar Atmak Battaniye Gri Bej

₺ 39.98

SAFAVİEH Tamar Atmak Battaniye Gri / Bej Güzel bohem, bu Tamar Yastık herhangi bir kanepe veya loveseat derinlik ve hareket hissi vermek için ideal vurgu aksesuarıdır Tamar dokunuşa

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.