• Yeni Kız
Sharon Forbes tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Ruffles' Tuval Sanatı

Sharon Forbes tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Ruffles' Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 30.34

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Sharon forbessnesne : insanlarstil : gelenekselürün Türü : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, hasır sandalyede oturan bir kız ve köpeğe sahiptir. Sharon Forbes'un yaratıcı elle renklendirilmiş fotoğrafları, küçük bir köy okuluna gittiği ve teyzelerinin egzotik dans kostümlerinde giyindiği bir zaman olan kendi nostaljik görüntülerinin çoğunu yansıtıyor. Sharon, saç stilisti olarak ve emlakta çalışırken yaratıcı sürüşünü canlı tuttu. Sharon, ailesiyle daha fazla zaman geçirmesini sağlayacak bir iş bulmak için fotoğrafçılığı araştırdı. Çocukların ve hayvanların sevincini ve kendiliğindenliğini harika bir şekilde ifade eden, elle renklendirilmiş siyah beyaz fotoğraflardan oluşan bir tarz geliştirdi. Her ortamı dikkatli bir şekilde düzenler, genellikle kostümler kullanır veya iç mekan mobilyalarını gündelik dış mekan ortamlarına çıkarır. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. Sharon Forbes Tuval Sanatını Karıştırıyor.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ev Elegance Yastık

₺ 51.90

Home Elegance Yastık Uçları, özel yüzde 100 polyester jel elyafla doldurulmuş yüzde 100 pamuklu, 300 iplik sayısı jakarlı bir kapağa sahiptir Sonuç, üst düzey bir tasarımcı g

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.