• Yeni Kız
Yenilenmiş OEM Alüminyum Alaşımlı Jant, Tamamı Gümüş Boyalı, 2007- BMW Serisi Sedan'a Uyar

Yenilenmiş OEM Alüminyum Alaşımlı Jant, Tamamı Gümüş Boyalı, 2007- BMW Serisi Sedan'a Uyar

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Müşterilerine Otomobillerini, Kamyonlarını ve Diğer Araçlarını Tamir Etmek ve Aksesuarlamak için Çok Çeşitli Yüksek Kaliteli Yedek Bileşenler, Ekipman ve Parçalar Sunma konusunda Ciddi ve Sarsılmaz Bir Kararlılıkla KAİ, Yenilenmiş Bir OEM Alüminyum Alaşımlı Jant Sunuyor. Mevcut Fabrika Tekerleğinizi değiştirmek için tasarlanmıştır. Özellikler arasında 16 X 7,31 MM Ofset, 5 Çift Konuşmacı, 5 Pabuç, 120 MM Cıvata Deseni, Tamamı Gümüş Boyalı bulunur. 2007-2011 BMW 3 Serisi Sedanınıza Uyar. Aracınıza uyduğundan emin olmak için kontrol edin. Garanti : 5 Yıl, Sınırlı. KAI 16 X 7 Yenilenmiş OEM Alüminyum Alaşımlı Jant, Tamamı Gümüş Boyalı, 2007-2011 BMW 3 Serisi Sedan'a Uyar 16 X 7, 31 MM Ofset, 5 Çift Konuşmacı, 5 Pabuç, 120 MM Cıvata Deseni, Tamamı Gümüş Boyalı, Alüminyumdan Yapılmıştır. Tüm Federal Motor Güvenliği Standartlarını karşılar. Kurulum için Sondaj Gerekmez. Kurulum için herhangi bir değişiklik Gerekmez. Aracınız için doğrudan uygun değiştirme. OE ile aynı Form Uyumu ve İşlevi. Garanti : 5 Yıl, Sınırlı. Bijon Somunları ve Orta Kapak Dahil Değildir. Aracınız için Mevcut Geniş Parça Seçimine Göz atın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Sallanan Palyaço Balığı

₺ 2.67

Palyaço Balığını sallayan bu sevimli ve sevimli Midilli Oyuncaklar, küçük çocuğunuzun yeni favori oyuncağı olacak Bu kabarık köpük oyuncak, bebeğinizi güvenli bir şekilde i

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.