• Yeni Kız
Cheryl Bartley tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Santa Noel Köyü' Tuval Sanatı

Cheryl Bartley tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Santa Noel Köyü' Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 133.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Cheryl Bartleynesne : peyzajstil : Modern ve çağdaşürün Türü : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, çerçevenin ortasında üç uzun Noel ağacına sahiptir. Amerikalı Halk Sanatı Ressamı Cheryl Bartley?sanatsal yeteneği, ilk sanat eserlerini bir iletişim aracı olarak ürettiği erken yaşlardan itibaren belirgindi. Fransızca konuşan bir aile tarafından büyütüldü, ingilizce konuşan arkadaşlarına kendini ifade etmesi için bir fırçaya ve bir kutu boyaya güvendi. Sanatıyla kendini ifade etme konusundaki ilk aşkı, 25 yılı aşkın bir süredir duvar kağıdı ve tekstil üretiminde grafik sanatçısı olarak çalışmasıyla sonuçlandı. Bu yıllarda Cheryl, duvar kağıdı ve tekstil tasarımının yaratılmasındaki teknik yönleri, renk teorisini, bilgisayar tasarımını, pazar trendlerini ve kaliteli sanatçı malzemelerinin uygun bakımı ve kullanımını anlamak için gerekli becerileri geliştirdi. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. çerçevenin ortasında üç uzun Noel ağacı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kepçe Kadın Payet Joggers

₺ 49.98

Işıltılı eğlence ve heyecan mı arıyorsunuz? Scoop'un bu Payet Koşucuları spot ışığını çalıyor Bu pullu pantolonlar Noel ve Yeni Yıl için ne kadar mükemmel olursa olsun, o

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.